Sayfa:
<< 1
2
345 >>
VEFAT İLANI TASARIMINIZI KENDİNİZ YAPIN

(Alttaki ilan tasarım bölümümüzü inceleyebilirsiniz.)


 
   İlk önce başsağlığı dileklerimizle başlayarak, sosyal ilanlarınız için günün 24 saati açık ilan servisimiz ile ilan verebileceğinizi ve bu acılı gününüzde sizin için gerekli tüm kolaylıkların sağlanılacağını belirtmek isteriz.

    Bu tip çerçeveli ilanlar ilanın büyüklüğü ile doğru ortantılı olarak ve ilanınızın baskı bölgesine göre fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için öncelikle ilanınızın ebatına ve ilanın yayınlanacağı baskı bölgesine karar verdikten sonra müşteri temsilcilerimizi arayarak bilgilendirilebilirsiniz. İlan ebat ve baskı bölgesi hakkında bir fikriniz yoksa ilanınızda çıkacak olan yazıları ve size ulaşabileceğimiz telefon numaralarınızı bize mail ile göndererek ilan servisimizin sizi geri araması ile bilgi ve destek alabilirsiniz.

     Gazete ilan servisimiz  profosyonel tasarımlar ile gazete okurlarının dikkatini çekecek ilanlar hazırlamakta, ilanınızın duyurulmasında size yardımcı olmaktadır.
 
    Vefat ilanı vermek için tecrübeli ve yetkili ilan servimizi seçerek aracılardan kurtulabilir ve tüm gazetelere ilan verebilirsiniz. Hürriyet, Sabah, Posta, Habertürk, Cumhuriyet, Zaman, Yeni Asır, Milliyet gazetelerinin resmi ilan servisi olarak vefat, ölüm, cenaze, anma, başsağlığı, mevlid, teşekkür ilanı gibi tüm çerçeveli sosyal ilanlarınızı ilan servisimize verebilirsiniz. 


VEFAT İLANINI KENDİNİZ HAZIRLAYIN


ÖNİZLEME


DÜZENLEME

ACI KAYBIMIZ
Merhum Ayşe Güngör ve Ahmet Güngör'ün oğulları,
Yeşim Günaydın, Zeki Güngör'ün sevgili babaları,
Melis, Zuhal, Oktay ve Erdal'ın biricik dedeleri,
...
...
...
Yeşim Güngör'ün canı ve eşi,
TURGUT GÜNGÖR
29 Ekim 2011 Cumartesi günü Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 30 Ekim 2011 Pazar günü (bugün) Kocatepe Camii'nde kılınacak ikindi namazına müteakip Cebeci asri mezarlığında defnedilecektir. Allah rahmet eylesin.
AİLESİ

Not: İlanda fotoğraf kullanılcaksa, fotoğrafın taranarak yada bilgisayar ortamında varsa ilan@ilanvermek.com adlı mail adresimize gönderilmesi gerekmektedir. 

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZ
Adınız
Telefon Numaranız
Mail adresiniz
Güvenlik Kodu
 
 
  • Seri İlan
  • İnsan Kaynakları İlanı
  • Kayıp İlanı
  • Anma İlanı
  • Ticari Reklamlar
  • Vefat İlanı
  • Başsağlığı İlanı
  • Teşekkür İlanı
  • Taziye İlanı