ÖDEME SEÇENEKLERİMİZÖdemelerinizi; Hürriyet Ankara ilanlarınız için 16:30’a kadar, Hürriyet İstanbul ilanlarınız için 17:30’a kadar, Hürriyet Akdeniz ilanlarınız için 15:00’a kadar, Hürriyet Ege İlanlarınız için 14:00’a kadar, Hürriyet Çukurova ilanlarınız için 15:00’a kadar, Hürriyet İstanbul Taşra (Bursa) ilanlarınız için 11:00’a kadar, Ankara çevre iller ilanlarınız için 15:00’a kadar gerçekleştirdiğiniz taktirde ilanınız ertesi gün yayına girebilmektedir. Hürriyet Seri İlanlarda yayınlamak istediğiniz Türkiye Baskısı ilanlarınız için 13:00’a ödeme yapmanız gerekmektedir.

Hürriyet Gazetesi’ne verdiğiniz ilanlarınızın ödemesinde şu yollardan birini tercih edebilirsiniz.

Kredi kartıyla telefondan kart numaralarınızı okuyarak ya da e-mail adresinize gönderilen mail-order formunu doldurarak ödemelerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kart bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız sitemizden de güvenli olarak ödeme yapabilirsiniz.

Diğer bir ödeme seçeneği de; belirtilen Banka Hesap numaralarına ilan tutarının EFT ya da havale ile ödenmesidir.

İlan ödemeleri için Elden Tahsilat yöntemi artık uygulanmamaktadır. Pratik ödeme seçenekleriyle ödemeler sistemli bir hale getirilmiş, karşılıklı olarak zamandan tasarruf edilerek işlemin uzaması engellenmek istenmiştir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen danışma hatlarımızı arayınız.