HÜRRİYET İNSAN KAYNAKLARINA İLAN  Hürriyet insan kaynakları ilanları personel, işçi ve eleman bulmada en ayırıcı ve özellikli ilan verme seçeneği ile kısa sürede en kaliteli, en tecrübeli ve alanında ihtisas yapmış elemanları bir araya getirerek işveren açısından vazgeçilmez unsurlardan bir tanesidir.


    İnsan kaynakları ilanı vermeden önce bilinmesi gereken bazı kurallar vardır. İlanı vermeden önce ilan metninin hazırlanması, eğer olacaksa firma logosu, baskı bölgesi, yayınlanacağı sayfa ( ekonomik ik sayfaları yada tercihli sayfalar olarak değişir. Tercihli sayfalar 4,5,6.7,8,9,10,11. sayfalardır. Ekonomik sayfalar ise 11. sayfadan sonraki sayfalardır) son olarakta ilanın renginin belirlenmesi gereklidir. ( siyah beyaz yada renkli)


Eleman problemlerinize en hızlı çözümü Hürriyet İ.K sayfaları bulmaktadır.

 

    Profesyonel iş yaşamının eleman bulmada başvurduğu önemli kaynaklardan biri de Hürriyet İ.K’dır. İşverenle iş arayanı buluşturan bu çok özel eke, Pazar günü alacağınız Hürriyet Gazetesiyle ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

    Hürriyet İK sayfalarında; bugün marka olmuş ekonomiye yön veren firmaların yayınlanan eleman ilanlarının yanı sıra, iş dünyasından en son haberlere, kongre ve seminer duyurularına, sertifika programlarına, iş başvurusu yapacak kişilere hayati önem taşıyan önerilere ve konusunda uzman kişilerin kaleme aldığı makalelere ulaşabilirsiniz. Sayfa tasarımına verdiği önemle de dikkat çeken İK sayfaları, beklentilerinizi karşılayacak şekilde düzenlenmiş önemli bir insan kaynakları gazetesidir.

    Hürriyet İ.K’da ilanlarınız çerçeveli olarak yayına girer. Fiyatlandırma İlanınızın boyutuna ve yayınlanacağı baskı bölgesine göre değişiklik gösterir. İstediğiniz ölçü ve siyah/beyaz- renkli tercihini yapabilir ilanlarınızda firmanızın logosu kullanabilirsiniz.

    Hürriyet İK sayfalarında yer almak istiyorsanız; bizimle iletişime geçmeniz yeterli. En ekonomik tarifeyle, tecrübeli grafik-tasarım departmanıyla hizmet veren ilan merkezimizin sizlere sunduğu ayrıcalıklardan memnun kalacaksınız.     Hürriyet insan kaynakları ilanlarının fiyatları yukarıdaki açıkladığımız standartlara göre değişmektedir. En hesaplı, en çarpıcı, en verimli kolay, hızlı, güvenilir bir şekilde ilan vermenin keyfini bizimle yaşamak için direk iletişime geçerek firmamızın sağladığı sınırsız hizmet ve grafik tasarım departmanımızdan dilediğiniz gibi faydalanabiirsiniz.

 Hürriyet insan kaynakları ilanı vermek için ilan formumuzu doldurabilir yada bizi arayabilirsiniz.

 
Hürriyet insan kaynakları İlan Formu

Adınız
Telefon Numaranız
Mail Adresiniz
Bulunduğunuz Şehir
Şirket Fatura Bilgileri Şirket Adı, Vergi Dairesi, Vergi No, Adres
İlan Metni
Güvenlik Kodu
 


Hürriyet ik'da yayınlanan insan kaynakları ilan örneklerimiz


 
İnsan Kaynakları ilan örneği 1 :

Resmi büyütmek için tıklayınız.

   Yan taraftaki hürriyet insan kaynakları renkli ilan örneğine benzer yada farklı tasarımlarla örnek alarak ilan verebilirsiniz..

Model Numarası : 9

 
Eğer bu 9 numaralı insan kaynakları örneğini beğendiyseniz örnek çalışma için ajansımızla iletişime geçebilirsiniz.

Hürriyet İK  ilanı


 
İnsan kaynakları  ilan örneği 2 :

Resmi büyütmek için tıklayınız.

   Mimar ve Mühendis İlanlarınızı yandaki turuncu ilan örneğini detayları ile inceleyerek benzer bir ilan veya birbirinden bağımsız bir çok renkl seçenekleri ile tasarım ve grafik ekibimizle hizmetinizdeyiz

Model Numarası : 10

  10
numaralı hürriyet ik  ilan örneğini beğendiyseniz iletişim kurunuz. Biz hazırlayalım siz karar verin.


 
 insan kaynakları ilan örneği 3 :

 Resmi büyütmek için tıklayınız.

  Buradada 3 yada 4 tane personel ve işçi ilanlarınızı bir araya getirerek topluca ilan verebilir. ve bu ilanlardan kısa sürede eleman bulabilir. Paranızdan ve zamandan kazanmış olursunuz.

  
Model Numarası : 11

  
 


  İK  ilan örneği 4 :

 Resmi büyütmek için tıklayınız.

  Yönetici personel ve diğer eleman ihtiyaçlarınızda .Yandaki ilandan esinlenerek ilanınızı hazırlayıp ajansımıza verebilirsiniz.

  

Model Numarası : 12

  12 numaralı İK ilanınızı ajansımıza kolayca verebilir ve Hürriyet ve diğer gazetelerde yayınlatabilirsiniz.
 

     Hürriyet İK Gazetesi çok sayıda nitelikli iş ilanlarıyla birlikte, sektöre ilişkin çarpıcı araştırmalar, incelemeler ve uzmanların yazılarını biraraya getiren gerçek bir kaynak. Hürriyet İK okurları iş ilanlarından haberlere, röportajlardan köşe yazılarına, eğitim ve eğitimle ilgili haberlerden kitap tanıtım bölümlerine kadar, Hürriyet İK Gazetesi’nin her sayfasından en iyi şekilde yararlanıyorlar. İnfratest Burke tarafından gerçekleştirilen Okur Davranışı Araştırması’na göre Hürriyet İK Gazetesi okurlarının yüzde 72’si 17-34 yaşları arasında, yüzde 78’i ise üniversite ve üzeri eğitimlidir. Okurların yüzde 84’ü yabancı dil biliyor ve yüzde 46’sının kendine ait bilgisayarı var. Yine bu araştırmaya göre Hürriyet İK Gazetesi, üniversite öğrencilerinden patronlara kadar, çok geniş bir okur yelpazesini barındırıyor. Hürriyet İK okurlarının yüzde 87’si iş deneyimine sahipken yüzde 13’ü henüz iş hayatına girmemiş okurlardır. Yüzde 52’si büyük şirketlerde çalışan ve yüzde 44’ü yönetici konumunda olan Hürriyet İK okurları, çalışma süreleri boyunca, kişisel gelişimleri için kendi şirketlerinin ve özel kuruluşların eğitimini alıyorlar. Yüzde 33 oranında bir okur kitlesi, eğitim programlarını takip ederken, gazete ilanlarına başvuruyor. Kısacası, hem iş bulmanın, hem de kişisel gelişim sağlamanın aracı olan Hürriyet İK Gazetesi, okurları için hayatın vazgeçilmez bir parçası.

 
  • Seri İlan
  • İnsan Kaynakları İlanı
  • Kayıp İlanı
  • Anma İlanı
  • Ticari Reklamlar
  • Vefat İlanı
  • Başsağlığı İlanı
  • Teşekkür İlanı
  • Taziye İlanı