Hürriyete İlan Vermek


Artık Hürriyet ve Diğer gazetelere aynı anda ilan verebilirsiniz 

Adınız
Telefon Numaranız
Mail Adresiniz
Bulunduğunuz Şehir
İlan Metni
Güvenlik Kodu
 


Hürriyet Gazetesi


         Hürriyet Gazetesi seri ilan sayfaları önemli bir ihtiyaçtan doğmuştur. Avrupa baskısı yanında Türkiye’de geniş bir kesime ulaşan gazete, hazırladığı seri ilanlarla da okuyucu dengelerini sarsacak şekilde yüksek bir tiraja ulaşmıştır.

        Gazete ilanı denildiğinde ilk akla gelen Hürriyet Gazetesi profesyonel sayfa tasarımıyla da diğer gazetelerin seri ilan sayfalarından kolayca ayrılmakta, farkını ortaya koymaktadır. Seri İlanlardaki deneyimli ekibiyle siz müşterilerine ilkeli hizmeti amaç edinen Hürriyet Gazetesi, üstlendiği sorumluluğun hakkını verecek şekilde, hiçbir değişime uğramadan, daima ilerleyerek yoluna devam etmektedir.

       Hürriyet Gazetesinin hızlı sonuç alabileceğiniz yoğun ilan sayfalarında, iş ilanı, eleman ilanı, araç ilanı, konut ilanı, sahibinden ilanları, ilk ikinci el ilanları, emlak ilanı, satılık daire, kiralık konut ilanı, Satılık Devre mülk, Kiralık Devre mülk ilanı, Satılık Arsa, Satılık İş yeri, kiralık işyeri ve devir ilanı, Eğitim ilanı, Ders verenler ilanı, Bilgisayar Alış- Satış ilanı; Çeşitli Başlığı altında Güzellik salonları ilanı, Hurdacılar, Nakliyeciler ilanı, Kurye- Kargo ilanı, Antika eşyalar ilanı, Satılık eşya ilanı, Eşya arayanlar ilanı, Evcil hayvanlar ilanı, Duyuru ilanı, Genel Kurul İlanı, Bilanço İlanı, Zayi kayıp ilanlarınızı verebilirsiniz. Diğer gazetelerde bulamayacağınız, çok çeşitli konularda açılmış ilan başlıkları, siz müşterilerimizden gelen talepler üzerine oluşturulmuştur. Seri ilan sayfaları, ihtiyaç duyulan başlıkta kitleleri buluşturursa amacına ulaşmış demektir.
Hürriyet Seri ilanlar, bugüne kadar çizgisini korumuş daima ilk sırada yer almıştır. Fark yaratan uygulamalarıyla okurunun karşısına çıkmıştır.

       Seri ilanlarda bir marka olan Hürriyet Seri İlanlar, kalifiye eleman ilanlarında, yüksek fiyatlı emlak ve araç satışı ilanlarınızda da çabuk sonuca ulaşmanızı sağlar. Yorulmadan, kolay sonuçlara ulaşmanızda önemli bir basamaktır.

        Nasıl bir ilan istediğinize karar verdikten sonra bizi aramanız yeterli! Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizlere yardımcı olacak operatörlerimiz kısa zamanda sonuç alabilmeniz için gerekli yönlendirmelerde bulunacak, ilanınızdan en yüksek faydayı sağlamanız için çalışacaktır.
 
         Hürriyet Ankara, İstanbul, Akdeniz, Adana (Çukurova), Ege, İstanbul Taşra ve Ankara Taşra ilan merkezleriyle en iyi hizmeti sağlama çabasında olup, tüm Türkiye’de vereceğiniz ilanlarda daima ilk tercih olacaktır.

        İlanınız yayına girdikten sonra aslında bir arz talep ilişkisi içinde sonuca ulaşır. Doğru kesime doğru ilanla ulaşırsanız, aldığınız sonuçlar tatmin edici olur. Siz aradığınız kalifiye ilan seçiminizi yanlış bir gazetede ilan vererek yaparsanız doğal olarak sonuç almanız gecikebilir ya da sonuç alamazsınız. Veya Yüksek fiyatlı araç, konut ilanlarınızda, fabrika işyeri satışı gibi alıcıdan yüksek rakamlar isteyebileceğiniz ilanlarınızda doğru gazeteyi belirlemeniz yararınıza olacaktır. Tirajının yüksekliği yanında hedef kitleyi de doğru belirlemenizde fayda vardır.

       Ciddi ve profesyonel tavrıyla Hürriyet Gazetesi seri ilanlar, sizin için fark yaratacak çözümler üretecek, doğru yere, istediğiniz ilan kalitesiyle ulaşacaksınız.  

Gazeteye ilan vermek istiyorum:

 
Vermek istediğiniz ilanın konusunu ve sınırlarını belirledikten sonra bize ulaşmanız yeterli.

Müşteri Temsilcilerimize; İlan Formunu doldurarak, İlan@ilanvermek.com adresine mail göndererek, merkez telefonlarımızı ya da  Tüm Türkiye’den 444 31 32 nolu hattımızı arayarak ulaşabilirsiniz. Bu yollardan size en uygun olanını tercih ettikten sonra gerisini tecrübeli operatörlerimize bırakın.  İlan metniniz en seri biçimde gazetede yayına girecek siz de aldığınız sonuçlarla ihtiyacınızı karşılamanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Hürriyet İlan Ankara: 0312.212 31 31
Hürriyet İlan İstanbul (Avrupa): 0212.258 28 86
Hürriyet İlan İstanbul (Anadolu): 0216.332 32 78
Hürriyet İlan Akdeniz: 0242.238 18 90
Hürriyet İlan Çukurova: 444 31 32
Hürriyet İlan Ege: 0232.484 26 84
Hürriyet İlan Bursa: 0224.239 83 43
Turkcell: 0533 355 94 04
Avea: 0505.400 69 79
Türkiye’nin her yerinden 444 31 32
 
 

Gazete ilan fiyatları nasıl hesaplanır?

 
Hürriyet Seri İlanlarda ilan yayınlatmayı düşünüyorsunuz ama nasıl hesaplandığını bilmediğiniz için ilan metinini oluşturamıyorsunuz. Ya da en iyi sonucu verecek, sizi en kısa yoldan sonuca ulaştıracak ilan metni hakkında bir fikriniz yok!

7/24 hizmet veren operatörlerimiz bu konudaki sorularınızı eksiksiz olarak yanıtlayacak ve sizinle fiyat, kampanya bilgilerini doğru olarak paylaşacaktır. Yine de bir ön bilgiye ihtiyacınız varsa; gazete ilanları kelime üzerinden fiyatlandırılmakta, bu fiyat; baskı bölgesi, ilanın alt-üst çizgili ya da puntolu oluşuna göre farklılık göstermektedir. Örneğin İstanbul’da yayınlanacak bir ilanın kelime fiyatı 4.50 TL’dir. Yazdırdığınız her telefon da fiyatlandırılmak üzere kelime olarak sayılır.

Birçok kampanyada en az 6 kelime olma zorunluluğu olduğundan örnek fiyat 6 kelime üzerinden verilecektir. 6 kelimelik bir ilanın 1 günlük tutarı 27 TL’dir. Eğer bir Eleman ilanı veriyorsanız yararlanabileceğiniz kampanya İstanbul Baskısında 2+2’dir. Bu şu demektir. İki gün ücreti ödüyorsunuz ve ilanınız 4 gün yayında kalıyor. Bu yüzden de 2 günlük ilan tutarı 54 TL olarak hesaplanır. Siz 54 TL ödersiniz, ilanınız ise 4 yayın günü gazetede yer alır.

İlan kampanyaları konusuna göre değişkenlik gösterir. Diğer ilan başlıklarındaki kampanyaları öğrenmek için sayfamızı inceleyebilir ya da operatörlerimize ulaşabilirsiniz.

En ekonomik ilanı verebilmek için gereksiz kelimelerden kaçınmanız gerekir. Örneğin BMW ilan sütununda yayınlatacağınız araç ilanınızın içinde Tekrar BMW kelimesini kullanmanız gereksizdir. Ya da Satılık Konut başlığı altında yayına girecek olan Emlak ilanınızın içinde satılık kelimesinin geçmesi anlamsızdır.

İlan verirken diğer bir dikkat edilmesi gereken konu, ilan başlığıdır. İlanınızı en uygun başlık altında yayınlattığınız taktirde sonuç alabilirsiniz. Örneğin bir muhasebeci iş ararken sekreter başlığına bakmaz, ya da bir mimar sadece kendini ilgilendiren, ihtiyacına dönük “Mimar-Mühendis” sütununa yönelir. Doğru, pratik ve ekonomik çözümler için operatörlerimizin sizi yönlendirmesine izin verin.